Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Модний жіночий одяг 

[Нові повідомлення жіночого форуму · Учасники жіночого форуму · Правила жіночого форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 6«123456»
Львівський жіночий форум "Культ краси" » Краса та здоров'я » Косметика та парфюмерія » ПАРФУМИ (Мої улюблені аромати)
ПАРФУМИ
FEMINEДата: Вівторок, 15.12.2009, 12:51 | Повідомлення # 46
Користувач
Група: Перевірені
Нагороди: 1
Репутація: 19
Статус: Offline
Дівчатка, у Львові ви не знайдете нічого хорошого і про справжню брендову парфумерію і не мрійте!!! Що Імідж, ДЦ, Аромат 2000, Гламур, ST... і впевнена, як і Брокард - один склад! Так шо вдовольняйтесь краще так званими ліцензіями, чи як там розповідають "контрабандними товарами", але купляйте по 80-100грн, а не в магазинах за 400 грн і більше, хоч жаба не буде давити, коли гроші підуть на вітер. Моя порада - замовляйте в знайомих з Європи, будете впевнені за якість. Повірте, той самий аромат брендових парфум у наших магазинах має інший запах і стійкість, ніж справжній закордонний. Не вірте в ілюзії ! Або ходіть далі в Брокард і заспокоюйте себе, що в мене справжній ДІОР, ШАНЕЛЬ...

краще гірка правда, ніж солодка брехня!

ЕлектаДата: Вівторок, 15.12.2009, 14:58 | Повідомлення # 47
Осінь форуму
Нагороди: 10
Репутація: 103
Quote (FEMINE)
як і Брокард - один склад!

Одна знайома, працює в сфері краси розказувала, що в Брокарді в принципі оригінальні парфуми, але є одне но cool завод-виробник тих чи інших парфумів має розроблені декілька ліній виробництва, дійсно справжні, оригінальні і якісні парфуми ідуть на європу і інші розвинуті країни світу, а от ті самі парфуми, але які ідуть в такі країни як наша, вже виготовляють по іншим технологіям. Це не означає, що це г... повне, просто консистенції всіх ти запахів є слабшими, тому вони є не дуже стійкими і запах легший.
Але в мене є одна радість, якщо всьо вийде то можу знайти людину, яка буде привозити мені улюблені аромати з італії. Тьфу-тьфу-тьфу сподіваюся все вийде dry

ЛесюняДата: Середа, 16.12.2009, 12:26 | Повідомлення # 48
Зима форуму
Нагороди: 19
Репутація: 156
Дівчата, з вас хтось пробував замовляти парфуми через львівський інтернет-магазин? Я заходила до них на сайт, там великий вибір, ціни середні. Пишуть, що продають оригінальну продукцію і окремо парфуми по голандській ліцензії, які суттєво нижчі по ціні. Доставляють додому, на роботу... за доставку 10 грн.

МарічкаДата: Четвер, 17.12.2009, 12:09 | Повідомлення # 49
Завсідник форуму
Нагороди: 11
Репутація: 88
Про цей інтернет-магазин знаю, але сама нічого в них не замовляла. Мені простіше самій в магазин сходити і все новеньке перенюхати, а тоді вибрати. Але може це і варіант для тих, хто час економить або точно знає які парфуми хоче і лінь за ними кудись іти.

ЕлектаДата: Четвер, 17.12.2009, 15:03 | Повідомлення # 50
Осінь форуму
Замовила я собі парфумчики Діор Шайн сподобався запах в Брокарді, сподіваюся привезуть smile , а ще нюхала просто адуренний запах (як для мене) Масакі Матсушима "Suu" я просто влюбилася в цей аромат, хотіла його замовити, але побоялася що для мужчинице буде занадто тяжко biggrin тому куплю в Брокарді.
Quote (Лесюня)
Дівчата, з вас хтось пробував замовляти парфуми через львівський інтернет-магазин?

Магазин називається GEROME??? Якщо так то я туда теж заходила і навіть хотіла щось замовити, але не наважилася. Щось не дуже викликає цей сайт довіри.

ЛесюняДата: Четвер, 17.12.2009, 15:41 | Повідомлення # 51
Зима форуму
Електа, ні я не про цей інтернет-магазин, сьогодні вперше туди зайшла - http://gerome.com.ua/e-shop/
Я мала на увазі - http://parfumy.lviv.ua/

Вже вирішила полазити і ще на такий інтернет-магазин натрапила, але якщо він діючий, то я б там точно не купляла, явна "ліцензія" і в основному всі парфуми по 100 мл і приблизно по 300 грн - здирництво (тільки невідомо за що, ціна дивна) - http://parfum.lviv.ua/
Тепер остаточно запуталась в тому, раніше купляла собі спокійно в звичайних магазинах, завжди думала, що в мене справжні парфуми, тепер бачу, що деколи помилялась lumped
А ті всякі ліцензії парфум (так зараз гарно називають підробки, щоб приємно на слух було) - ДІСТАЛИ!! І тулять їх повсюду, а дехто як оригінал умудряється продавати.

ЕлектаДата: П`ятниця, 18.12.2009, 13:45 | Повідомлення # 52
Осінь форуму
Quote (Лесюня)
завжди думала, що в мене справжні парфуми, тепер бачу, що деколи помилялась

Ну якщо в мене все получиться, то можу і вам допомагати. Потім напишу скільки це мені вишло wink

Lovely_parfumДата: Середа, 20.01.2010, 14:40 | Повідомлення # 53
Новачок
Група: Заблоковані
Нагороди: 0
Репутація: 2
Якщо потрібна інструкція, як відрізнити оригінальний парфум від підробки, читайте:

Главные отличия
Основные отличия оригинальной продукции от продукции бутлегеров. Но только помните - все познается в сравнении, не стоит буквально всё воспринимать.

Целлофановая упаковка
Если вы уверенны, что коробка должна быть в целлофане (вы уже покупали этот парфюм) - то она должна быть в целлофане! Отсутствие такового первый признак подделки. Если конечно для данного продукта он предусмотрен производителем. В 60% случаев производитель не ленится и упаковывает свой товар. Хотя надо отметить, что и бутлегеры тоже пакуют свою продукцию в него же.

Но отличия всё же имеются: у настоящего товара пленка прилегает плотно, без перекосов. Сама пленка прозрачная. Присутствует свободный ход пленки по коробке, но он небольшой. Сварной шов аккуратный. Нахлест небольшой, около 5мм. Чего не скажешь о дубликате.

Ощущение неаккуратности – грубые большие нахлесты и др.

Полиграфия
Качество полиграфии – вторая по важности черта сравнения. У дубликата есть явные «наплывы». Выпрессовка рисунка с последующей заливкой краской называется вырубка. И эта вырубка у поддельной продукции выполнена весьма некачественно.

Присмотритесь лучше. Кроме того, весьма сложно точно соблюсти фактуру бумаги. Хотя зачастую заметить разницу фактур можно только, взяв оба образца в руки. Стоит обратить свое внимание еще и на такой момент: цветовая гамма смещена или один из цветов отличается...

Код партии
Ряд марок промаркирован ультрафиолетом. Около 30% производителей наносят номер партии на коробку ультрафиолетовой краской. И если вы видели номер партии на ранее купленном товаре, а на предлагаемом вам его нет - значит вас хотят надуть! Хотя стоит заметить, что такой маркировке не поддаются банные линии, миниатюры, тестера и прочее.

Кроме того, не каждый производитель наносит этот код и не на каждую линию товара. Этот код может быть спрятан и на внутренних частях коробки.

Пластик
Добравшись до флакона, обратите внимание на качество пластика. Пластик дубликата не имеет однотонной структуры. Да еще данный пластик не обрабатывается после литья, и на нем остаются всевозможные следы с литника. Различные оплои - признак некачественной продукции, но есть и исключения. Неопрятнее всё же будет выглядеть подделка.

Эстетическое удовольствие – тоже удовольствие.

Качество стекла
Стекло. Если наблюдаются оплывы или пузырьки, то будьте на чеку. Официальный производитель позаботится о качестве стекла. Оно будет прозрачным, без взвесей, ровным и гладким.

Цена
Но, безусловно, есть и более простые признаки. Например, цена. Вы видите товар в большом магазине за 500 гривен. В то время как в интернет-магазине этот же товар стоит 300. Казалось бы вот верный признак. Это не так. Большому магазину много надо. Реклама, продавцы, аренда, витрины... С другой стороны цена в одном магазине 500, а в соседнем, не меньшем по размерам 400? Это уже косвенный намек. Вообще-то, прежде чем покупать духи, проанализируйте ценовой рынок: так вы сможете сделать вывод, какова реальная цена флакона на рынке.

Запах
Если запах очень резкий явно выраженный запах, то это подделка. Через полчаса этот «аромат» сойдет, как ни в чем не бывало. И, естественно, самое частое, что обычно встречается – это запах не духов, а спирта. Кстати, совершенно необязательно, если запах окажется не таким, как вы «слышали». Вариантов и видов, серий и коллекций масса.

Причем и восприятие одного и того же аромата у всех меняется со временем. Кроме того, производители везде разные, соответственно и запахи будут сильно отличаться.

Декодированный товар
То есть товар, лишенный кодов. Коробочка, на которой некоторые штрих-коды вырезаны, вырезан номер партии и/или заклеены бумажками, подходящими по цвету на 100% оригинальный... Следует заметить, что не удаляется код EAN-13 (Штрих-код с цифрами), по которому пытливый обыватель сможет установить страну происхождения.

Удаляется, как правило, номер партии. А вот с дубликатом декодирования производить не имеет смысла. Так что, если вы покупаете товар для себя, и вас мало интересует внешний вид коробки - смело берите декодированный товар - это оригинал.

Повідомлення відредагував Admin - Середа, 20.01.2010, 15:10

G-linkaДата: Четвер, 03.03.2011, 19:37 | Повідомлення # 54
Завсідник форуму
Нагороди: 9
Репутація: 44
Почитала я тут відгуки і засмутилась ,бо хочу стійкі духи ,а не підробку carolina herrera "chik".
У інтернет магазині боюсь замовляти,а купити підробку за 500 грн в магазині не хочу...
Де ви купляєте духи...може магазин якийсь порадите...?

"Якщо ти хочеш уникнути критики-нічого не роби, нічого не говори і будь ніким.".
[URL=http://lines.lvivport.com/children2/]

VittoriyaДата: П`ятниця, 04.03.2011, 19:18 | Повідомлення # 55
Користувач
Нагороди: 4
Репутація: 39
Я не маю довіри до інет-магазинів наших.Була у на сайті жером ,і на парфуми.львів. Порівнювала ціни з німецьким магазином Дуглас-у нас на всі парфуми різниця десь в 100 і більше гривень.Такого бути не може! тому я взагалі не купую в нас парфуми, коли маю можливість бувати в Європі, купую там.

ledy_VitaДата: Субота, 12.03.2011, 14:37 | Повідомлення # 56
Новачок
Група: Користувачі
Нагороди: 1
Репутація: 2
Ще одна моя пристрасть крім косметики - це парфуми! Останнім часом звикла до того, що має бути одночасно як мінімум три різних запахи. Я люблю часто міняти аромати, маю звичайно свої улюблені, до яких повертаюсь. Але так як люблю на собі носити різні запахи, то купую доволі часто мініатюрки, особливо, якщо це незнайомий мені парфум. 50-100мл беру тільки перевірені мною і часом))) Новинки переважно купую об"ємом 30мл, або хіба можу на ціну спокуситись, тоді більша баночка. Не завжди буваю на всі 100 задоволена придбаним ароматом, особливо коли енний флакон тестую, ось і знайшла вихід у мініатюрках.
Зараз в мене 4 парфума:
Versace Bright Crystal - тестувала, сподобався, взяла. Правда він в мене залежався, не активно ним пахнюсь. Хоча запах досить приємний, поєднані нотки холодної свіжості, трошки солодкуватості. Я б його охарактеризувала як свіжо-морозно-солодкий парфум, романтичний.
На літо в мене є Salvador Dalі голубенький. Легкий, приємний, не нав"язливий аромат.
Мініатюрка парфумованої води Burberry Weekend надзвичайно піднімає настрій, розслабляє і водночас надає енергії. Свіжість і теплота йде від неї.
І недавно чоловік подарував Paco Rabanne Ultraviolet. Ходив цей запах давно за мною, думала-думала і вирішила---- купуємо! Розкішний, можливо вечірній аромат. Не знаю, кому як, але я вважаю його дуууже сексуальним!
Як бачите вподобання вмене різні, люблю мінятись і тішусь тим. Новий парфум - новий настрій, нові плани, нові емоції! Який аромат буде наступний не знаю, бажання покаже.

Роскошь - это когда изнанка также красива, как и лицо.
Коко Шанель.

Повідомлення відредагував ledy_Vita - Субота, 12.03.2011, 14:41

ЛесюняДата: Субота, 12.03.2011, 16:36 | Повідомлення # 57
Зима форуму
Quote (ledy_Vita)
Versace Bright Crystal - тестувала, сподобався, взяла. Правда він в мене залежався, не активно ним пахнюсь. Хоча запах досить приємний, поєднані нотки холодної свіжості, трошки солодкуватості. Я б його охарактеризувала як свіжо-морозно-солодкий парфум, романтичний.

Опис в яблучко. З одної сторони свіженький, а з іншої має солодинку. Точно, солодкий аромат з морозною свіжістю! Досить гламурненький Версаче, в мене 2 подруги моють його, цей парфум вже впізнаю на жінках.

VestaДата: П`ятниця, 29.04.2011, 13:20 | Повідомлення # 58
Постійний відвідувач
Репутація: 36
Вчора як сюрприз отримала воду Versace Versense. Відразу скажу, що не є прихильнецею марки Versace, так як більшість їхніх парфум мені не подобаються, якісь вони для мене важкуваті і нав'язливі. Подруги мають і користуються із задоволенням, а мені в ніс б'є шлейф. Так от, аромат Versace Versense видався мені не таким вже й поганим, в міру свіжий, трохи пряний, трошки лимончиком чи лаймом віддає, такий собі цитрусовий свіжачок, по-моєму на весну-літо в сам раз. Не знаю, чи сама б собі його купила, але з впевненістю говорю, що на поличці залежуватись не буде.

Quote (ledy_Vita)

З "перших нюхів" теж видався непоганим, але по моїй шкалі десь на четвірочку, та і його вже стільки людей на собі носить, що бажання пропадає навіть мініатюрку взяти.
Додатки: 2400911.jpg(7Kb)

RozelinДата: Середа, 04.05.2011, 15:51 | Повідомлення # 59
Активний відвідувач
Нагороди: 3
Репутація: 41
Quote (Vesta)
З "перших нюхів" теж видався непоганим, але по моїй шкалі десь на четвірочку, та і його вже стільки людей на собі носить, що бажання пропадає навіть мініатюрку взяти.

На рахунок Versace Bright Crystal я згідна, що дуже багато дам любить ці парфумчики, аромат дійсно свіжо-солоденький. Мені пригадались парфуми Lanvin Eclat dArpege також надзвичайно популярні, теж приємні, ох скільки ж жінок на них запали!!! А кілька років тому, по популярності воді Dolce&Gabbana Light Blue не було рівних, по-моєму цей запах, хіба що тільки лінивий не знав!

VittoriyaДата: Середа, 04.05.2011, 22:37 | Повідомлення # 60
Користувач
Репутація: 39
Quote (Rozelin)
А кілька років тому, по популярності воді Dolce&Gabbana Light Blue не було рівних, по-моєму цей запах, хіба що тільки лінивий не знав!

ага, в мене вони ще досі стоять, не йдуть...

Львівський жіночий форум "Культ краси" » Краса та здоров'я » Косметика та парфюмерія » ПАРФУМИ (Мої улюблені аромати)
Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:

Косметологічний центр Жанві
Львівський жіночий форум "Культ краси" © 2009-2014
Створити сайт безкоштовно