Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

[Нові повідомлення жіночого форуму · Учасники жіночого форуму · Правила жіночого форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Львівський жіночий форум "Культ краси" » Краса та здоров'я » Догляд за волоссям » Вітаміни для росту та зміцнення волосся (Ділимося власним досвідом)
Вітаміни для росту та зміцнення волосся
РусалочкаДата: Четвер, 01.12.2011, 17:59 | Повідомлення # 1
Активний відвідувач
Група: Перевірені
Нагороди: 6
Репутація: 46
Статус: Offline
В сусідній темі писали про вітаміни для волосся (вітамінний комплекс "Перфектіл" та ін. ), от думаю, можливо варто створити окрему тему. Цікава думка тих, хто "підсів" на вітаміни, кому що допомогло і щоб ви порадили із власного досвіду.

ПозитивкаДата: Понеділок, 12.12.2011, 14:25 | Повідомлення # 2
Постійний відвідувач
Нагороди: 1
Репутація: 7
Моя тема. Різні вітаміни пила: Супрадін, Ревалід, Вітрум... Закінчую курс Перфектілу. Радити не берусь, бо це індивідуально.

Супрадін

Ревалід

Вітрум б'юті

Перфектіл

В принципі, не скажу, що взагалі результату нема від вітамінів, але важко визначити від чого більше. Тому що, якщо берусь за лікування волосся, то комплексно (шампуні, маски "власного виробництва"...).
Додатки: 9217763.png(161Kb) · 9984122.jpg(18Kb) · 3419059.jpg(30Kb) · 3804722.jpg(82Kb)

Повідомлення відредагував Позитивка - Понеділок, 12.12.2011, 14:28

Real111Дата: Вівторок, 13.12.2011, 16:50 | Повідомлення # 3
Активний відвідувач
Нагороди: 2
Репутація: 11
Одна форумлянка дуже хвалила дріжджі з сіркою саме для волосся, як БАД. На собі не перевіряла.

Валюська-злюськаДата: Середа, 14.12.2011, 16:59 | Повідомлення # 4
Новачок
Репутація: 4
Я б не радила пхати в себе все підряд. На одному з форумів читала колись аналогічну тему, там дівчинка розповідала про свій досвід поїдання вітамінів для волосся, нігтів ітп. Також вона перечисляла назви препаратів, які куштувала. Ну, так, шоб не збрехати, курсів з 10-15-ть різних вітамінних комплексів по черзі пропила. Я то читаю, і думаю собі, як після того вона вижила? Чудо, шо голова лисою не стала!

Не робіть вигляд, що вас цікавлять мої проблеми. Зізнайтесь, як вам не вистачає свіжих пліток!

Real111Дата: Четвер, 15.12.2011, 23:58 | Повідомлення # 5
Активний відвідувач
Нагороди: 2
Репутація: 11
Quote (Валюська-злюська)
На одному з форумів читала колись аналогічну тему, там дівчинка розповідала про свій досвід поїдання вітамінів для волосся, нігтів ітп. Також вона перечисляла назви препаратів, які куштувала. Ну, так, шоб не збрехати, курсів з 10-15-ть різних вітамінних комплексів по черзі пропила. Я то читаю, і думаю собі, як після того вона вижила? Чудо, шо голова лисою не стала!

Ну, якшо підряд стільки добра випити, то може бути 2 варіанти: або випаде останнє, або виросте нове і не тільки на голові biggrin .

AmourkaДата: Четвер, 02.02.2012, 15:18 | Повідомлення # 6
Користувач
Нагороди: 0
Репутація: 6
Драже Мерц - вітамінний комплекс для краси шкіри, волосся, нігтів.

•Антиоксидантный комплекс витаминов А, С, Е замедляет процессы старения и способствует обновлению клеток кожи.

•Биотин необходим для роста и улучшения структуры слабых и ломких ногтей.
•Бета-каротин, витамины группы В и L-цистин способствуют росту и укреплению ваших волос
•Специальный дрожжевой экстракт обеспечивает целевую доставку элементов и является незаменимым источником аминокислот и витаминов группы В.

Состав:
1 драже содержит:
Активные вещества:
Цистин 30 мг
Бетакаротен 0,9 мг
Ретинола ацетат 1500 МЕ
Тиамина мононитрат 1,2 мг
Никотинамид 10 мг
Пиридоксина гидрохлорид 1,2 мг
Аскорбиновая кислота 75 мг
Цианокобаламин 2 мкг
Рибофлавин 1,6 мг
Альфа-токоферола ацетат 9 мг
Биотин 0,01 мг
Колекальциферол 50 МЕ
Кальция пантотенат 3 мг
Дрожжей экстракт 100 мг
Железа фумарат 20 мг
Додатки: 0881469.jpg(7Kb)

Для женщины с кривыми ногами единственное спасение глубокое декольте.
Женская народная мудрость

ЛесюняДата: П`ятниця, 03.02.2012, 18:17 | Повідомлення # 7
Зима форуму
Нагороди: 19
Репутація: 156
Quote (Amourka)
Драже Мерц - вітамінний комплекс для краси шкіри, волосся, нігтів.

В склад входять пивні дріжджі, тому можливий підвищений апетит (на всякий випадок wink -).

BirenДата: П`ятниця, 09.03.2012, 23:30 | Повідомлення # 8
Новачок
Група: Користувачі
Репутація: 0
Чи приймав хтось вітаміни Волвіт???
Дуже хочу покращити стан волосся і нігтів, але мене вкрай турбує питання, чи такі вітаміни не сприяють появі зайвої ваги suspect ????
Поділіться будь ласка досвідом, буду вдячна

14041999Дата: П`ятниця, 13.07.2012, 19:57 | Повідомлення # 9
Новачок
Я користую лише фіточаями для волося по три рази в тижень мию і волося має чедовій виглят.Головгне тут створити режим підбору фіточаїв

Модниця

UMKAДата: Субота, 23.02.2013, 17:04 | Повідомлення # 10
Постійний відвідувач
Група: Блогери
Репутація: 3
Я вживаю курсами. Зараз у мене Аевіт, Мультитабс В-комплекс (вітаміни групи В необхідні для здорового волосся) і періодами чергую Кальцемін з Кальцій-Д3-Нікомед.

Додатки: 6909806.jpg(205Kb)

Запрошую в гості до блогу - Моя косметичка

limaДата: Четвер, 11.04.2013, 15:59 | Повідомлення # 11
Постійний відвідувач
Репутація: 5
Пила Моріамін форте за рекомендацією лікаря, це полівітаміни для всього організму. 30 капсул - 85 грн. Вітаміни як вітаміни)))

Додатки: 7999731.jpg(49Kb)

UMKAДата: П`ятниця, 07.06.2013, 14:27 | Повідомлення # 12
Постійний відвідувач
Група: Блогери
Репутація: 3
Шкода, чогось Мультитабсів давно нема в аптеках(

Запрошую в гості до блогу - Моя косметичка

musichkaДата: Середа, 07.08.2013, 10:14 | Повідомлення # 13
Новачок
Мені дуже допомогли вітаміни Деакура - там достатня доза біотину (1 таблетка містить 5 мг, а це вже щось), не порівняти з драже Мерц. після відпочинку на морі волосся сипалося, а стала приймати курс  - через тиждень-два зупинилося випадіння і помітно покращився стан шкіри, чого я навіть не очікувала) плюс робила маски з кокосовою олією та червоним перцем. результатом задоволена дуже  biggrin

KotyaДата: Четвер, 19.09.2013, 12:47 | Повідомлення # 14
Новачок
Дуже чудовий препарат Деакура! Але його треба пропити 1 курсу на протязі місяця досягнення еффекта.В моєму випадку дуже допоміг-стали набагато швидше рости волосся і перестали ламатися нігті. Ціна недорога, але препарат дуже дієвий!
Додатки: 3449742.jpg(13Kb)

RozelinДата: Неділя, 01.12.2013, 15:09 | Повідомлення # 15
Активний відвідувач
Нагороди: 3
Репутація: 41
Закінчую другу упаковку Медобіотину. Я брала таблетки по 2.5 мг №15 (ціна - 60грн), вживала по 1шт в день. Волосся за останній місяць росло дійсно швидше.
Додатки: 4646037.jpg(67Kb)

Львівський жіночий форум "Культ краси" » Краса та здоров'я » Догляд за волоссям » Вітаміни для росту та зміцнення волосся (Ділимося власним досвідом)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Косметологічний центр Жанві
Львівський жіночий форум "Культ краси" © 2009-2014
Створити сайт безкоштовно