Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Модний жіночий одяг 

[Нові повідомлення жіночого форуму · Учасники жіночого форуму · Правила жіночого форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 13 з 17«1211121314151617»
Львівський жіночий форум "Культ краси" » Все про весілля » Підготовка до весілля » Ресторани, бенкетні зали (хто де святкує? обговорення ресторанів Львова)
Ресторани, бенкетні зали
vironkaДата: Четвер, 24.06.2010, 12:07 | Повідомлення # 181
Новачок
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А де саме в Пустомитах у вас було весілля?Хочу знайти хороше приміщення з доброю кухнею .

vironka

МарічкаДата: Четвер, 24.06.2010, 12:46 | Повідомлення # 182
Завсідник форуму
Група: Перевірені
Нагороди: 11
Репутація: 88
vironka, не знаю кому саме адресоване питання, в Пустомитах є кілька ресторанів, які для весілля підійдуть. Наприклад, ресторан готельно-відпочинкового комплексу "Злата", вміщає до 250 чол і кафе-бар (здається близько 60чол.) - укр. і європейська куня.
Є ресторан "Едельвейс" в Пустомитах (15 км від Львова), в них зали на 120 і 200 осіб.
Ресторан "Едем" в класичному стилі, європ. кухня, поміщається до 300 людей.
І дуже популярний в Пустомитах комплекс "Озерний край" (на фото), в них також на території є різні зали, великий зал розрахований на 300 чоловік.

Додатки: 7351441.jpg(55Kb) · 0926714.jpg(62Kb)

vironkaДата: Четвер, 24.06.2010, 14:33 | Повідомлення # 183
Новачок
Марічка, Може ви щось знаєте про Едем.Ми сьогодні там плануємо замовити весілля.

vironka

UNAДата: Четвер, 24.06.2010, 14:56 | Повідомлення # 184
Користувач
Нагороди: 3
Репутація: 13
Quote (vironka)
Може ви щось знаєте про Едем

Якщо я з назвами закладів нічого не напутала, то ваш "Едем" відносно новий ресторан, а тому не зіпсований в плані ставлення до клієнтів, кухні... "старі" ресторани частенько розслабляються.

Повідомлення відредагував UNA - Четвер, 24.06.2010, 15:47

vironkaДата: Четвер, 24.06.2010, 15:32 | Повідомлення # 185
Новачок
UNA,Йде мова про Едем.Сам ресторан дуже гарний.Ціни-280 грн. на чол.До речі м"ясне,вода,алкоголь і солодке-своє.

vironka

Повідомлення відредагував vironka - Четвер, 24.06.2010, 16:44

lisaДата: Четвер, 24.06.2010, 15:47 | Повідомлення # 186
Весна форуму
Нагороди: 16
Репутація: 145
Quote (vironka)
Йде мова про Едем.Сам ресторан дуже гарний.Ціни-280 грн. на чол.Боюсь щоб в день весілля не виплили ще якісь незаплановані доплати.

мне говорили, что там красиво, знакомая искала себе зал и рассматривала как вариант. она говорила, что там очень красивая веранда со столиками, но если свадьба до 100 человек, то её запирают и не пускают туда, так что уточните этот момент.

Умный мужчина старается не давать женщине поводов для обид, но умной женщине, для того чтобы обидеться, поводы и не нужны.

UNAДата: Четвер, 24.06.2010, 15:51 | Повідомлення # 187
Користувач
Нагороди: 3
Репутація: 13
Quote (vironka)
UNA,Йде мова про Едем.

Перепрошую, я його мала на увазі, вже виправила. Цей ресторан двоярусний.

vironkaДата: Четвер, 24.06.2010, 16:23 | Повідомлення # 188
Новачок
vironka, Можливо хтось в Едемі відгуляв весілля і може сказати щось конкретніше.

vironka

КвітусяДата: П`ятниця, 25.06.2010, 11:05 | Повідомлення # 189
Користувач
Нагороди: 2
Репутація: 27
Quote (vironka)
Можливо хтось в Едемі відгуляв весілля і може сказати щось конкретніше.

Не гуляла, але як варіант розглядала. Відкинула, бо надто далеко. Але я там раніше була на весіллі і можу відгук дати як гостя. Мені там дуже сподобалось - зал, обслуговування і особливо кухня. Все було на високому рівні, думаю, що не пошкодуєте. Але потрібно буде подумати про добирання гостей.

vironkaДата: П`ятниця, 25.06.2010, 12:47 | Повідомлення # 190
Новачок
Квітуся, Дякую.Заспокоїли.З добиранням нам легше-ми з Пустомит.

vironka

Повідомлення відредагував vironka - П`ятниця, 25.06.2010, 12:55

irushkaДата: Середа, 11.08.2010, 21:39 | Повідомлення # 191
Новачок
Ми гуляли весілля В Едемі в Пустомитах. Жах.Спогади тільки неприємні. Все починалось ніби красиво і спокійно поки не сіли за столи. Кухня на 4,5 із 12 балів.Та з цим змирилися і святкували далі. Повірте всі голослівні слова про аристократичність, комфорт , благородство тощо пусті. П.Олена директор своїм хамським відношенням перекреслює це все. Спочатку дуже привітна, поки не замовили. А потім нас чуть в плечі не гнали, бо виник невеличкий конфлікт, який справжній управлінець міг вирішити спокійно і професійно. Тому не рекомендую. Я бачила кілька негативних відгуків в інтернеті, але подумала - ну всім не вгодиш. а тепер на своїй шкірі перекуоналася. І так як результат настрій зіпсований у всіх. Ось так ми святкували весілля в Едемі

irushka

VittoriyaДата: Четвер, 12.08.2010, 10:39 | Повідомлення # 192
Користувач
Нагороди: 4
Репутація: 39
Відгуляли ми весілля в ресторані Аркан-Брюховичі. Що можу сказати-територія прекрасна,люди всі були в захопленні,є де погуляти,посидіти,пофоткатися. Альтанки,фонтанчик. Кухня-смачна,все було свіже,дуже смачне.Їжі було в міру,столи не ломилися від перенасичення страв,але голодним ніхто не був.Дуже смачні шашлики вони роблять.Все було просто супер!

Oksana22Дата: Четвер, 12.08.2010, 23:44 | Повідомлення # 193
Новачок
мені страшно сподобалося весілля в двоюрідної сестри - святкували весілля в готелі "Цитадель Ін",дуже гарно, обслуговування прекрасне, а готель мабуть одне з найромантичніших місць у Львові. Народ там такий номер люкс для молодят.... ммммммм, мої знайомі після перегляду фоток вирішили поїхати туди, там ще купа цікавих пропозицій, різні спа-процедури...... Одним словом .... там супер і гості були дуже задоволені

ZорькАДата: Вівторок, 14.09.2010, 13:58 | Повідомлення # 194
Новачок
Нагороди: 1
Репутація: 2
Quote (irushka)
Ми гуляли весілля В Едемі в Пустомитах. Жах.Спогади тільки неприємні. Все починалось ніби красиво і спокійно поки не сіли за столи. Кухня на 4,5 із 12 балів.Та з цим змирилися і святкували далі. Повірте всі голослівні слова про аристократичність, комфорт , благородство тощо пусті. П.Олена директор своїм хамським відношенням перекреслює це все. Спочатку дуже привітна, поки не замовили. А потім нас чуть в плечі не гнали, бо виник невеличкий конфлікт, який справжній управлінець міг вирішити спокійно і професійно. Тому не рекомендую. Я бачила кілька негативних відгуків в інтернеті, але подумала - ну всім не вгодиш. а тепер на своїй шкірі перекуоналася. І так як результат настрій зіпсований у всіх. Ось так ми святкували весілля в Едемі

Співчуваю....Ніколи не зрозумію, чому люди беруть великі гроші за послуги, а в результаті платять хамством і псують такий день. Для молодої пари це можливо перше і останнє весілля в житті, а для когось банальна щотижнева робота sad

Раздельный кошелек у супругов - вещь столь же неестественная, как и раздельное ложе!

YAHOOДата: Середа, 02.02.2011, 10:36 | Повідомлення # 195
Новачок
Репутація: 8
Я планую робити весілля в "Сьомому небі", це в Рудно. Ну майже Львів, можна сказати. Він недавно відкрився, тому досить недорого. Мені сподобався вигляд і все таке. Але про нього ніхто не має відгуків. Може там вже хтось встиг побувати?

Львівський жіночий форум "Культ краси" » Все про весілля » Підготовка до весілля » Ресторани, бенкетні зали (хто де святкує? обговорення ресторанів Львова)
Сторінка 13 з 17«1211121314151617»
Пошук:

Косметологічний центр Жанві
Львівський жіночий форум "Культ краси" © 2009-2014
Створити сайт безкоштовно